III Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym

22 lutego w na Sali Szkoły Podstawowej w Zdunach rozegrany został III okręgowy turniej klasyfikacyjny w kategoriach młodzików i juniorów. Organizatorami zawodów byli Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS Impuls Zduny. W zawodach wzięło udział aż 65 zawodników i zawodniczek z okręgu, którzy walczyli w 4 grupach, pod nadzorem sędziów Eugeniusza Koczorowskiego i Aliny Wilk. Poziom zawodów był wysoki, a mecze bardzo zacięte i efektowne. Uczestnikom i ich opiekunom sił do gry dodały pączki ostatkowe serwowane przez gospodarzyJ

Organizatorzy przygotowali dla uczestników medale za miejsca 1-3, dyplomy dla najlepszej ósemki oraz dodatkowo statuetki dla zwycięzców i nagrody pocieszenia za czwarte miejsce sponsorowane przez Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. W grupie nagrodzonych znalazło się dwoje reprezentantów gospodarzy: Weronika Połczyńska wywalczyła srebro w juniorkach, a  Miłosz Kołodziejski brąz w młodzikach. Gratulujemy!

Oto zwycięzcy i wyniki startujących zdunowiaków. Szczegółowe wyniki na stronie OZTS Południowej Wlkp.      oztspw.pl