Samorządy klasowe

SKŁAD SAMORZĄDÓW KLASOWYCH Szkoły Podstawowej w Zdunach  w roku szkolnym 2019/2020

Klasa I a –  wych. mgr Lilla Smółka
z-ca przewodniczącej: Kmieciak Norbert
przewodnicząca: Dziedzina Anastazja
Klasa I b –  wych. mgr Marcelina Żuchowska
Klasa II a –  wych. mgr Sylwia Wawrzynowicz
zastępca przewodniczącego: Hylińska Sandra
zastępca przewodniczącego: Nowakowska Oliwia
przewodnicząca: Stefańska Milena
Klasa II b –  wych. mgr Dorota Szczęsnowicz
zastępca: Kamza Wiktoria
sekretarz: Junik Klaudia
przewodniczący: Koźma Bartosz
Klasa II c –  wych. mgr Marta Kaczmarek
z-ca przewodniczącej: Bielawna Iga
sekretarz: Wroński Mateusz
przewodnicząca: Szczesnowska Monika
Klasa III a – wych. mgr Małgorzata Banasiewicz
zastępca przewodniczącego: Maj Jakub
skarbnik:
Żyto Lena
przewodnicząca:
Drozd Gabriela
Klasa III b – wych. mgr Wioleta Robakowska
skarbnik: Streubel Marta
przewodniczaca:
Marszałkiewicz Rita
zastepca:
Fornal Lidia
Klasa III c – wych. mgr Karolina Jankowska-Grzybek
Zastępca: Smektała Antoni
Skarbnik:
Ożóg Kalina
Przewodnicząca:
Wawrzyniak Julia
Klasa IV a – wych. mgr Chlebowska Agnieszka
skarbnik: Tyrakowska Małgorzata
Przewodniczący: Bienia Maciej
Zastępca przewodniczącego: Figlak Jeremiasz
Klasa V a – wych. mgr Justyna Szałata
przewodniczący: Brdys Juliusz
zastępca przewodniczacego: Budzyna Cezary
skarbnik : Stanisławska Anna
Klasa V b – wych. mgr Mariola Piotrowska
przewodnicząca: Czajka Maja
skarbnik: Grobelny Krystian
zastępca przewodniczącego: Bręk Martyna
Klasa V c – wych. mgr Joanna Wojcieszak-Żyto
przewodniczący: Naskręt Wiktor
zastępca przewodniczącego:
Kułaga Milena
skarbnik:
Wawrzyniak Gabriela
Klasa V d – wych. mgr Aneta Ceglarz
Przewodnicząca: Dutkiewicz Oliwia
Skarbnik:
Piechowiak Sergiusz
Z-ca przewodniczącego:
Szymczak Hubert
Klasa VI a – wych. mgr Hanna Malec
v-ce przewodniczący: Portaszkiewicz Ernest
skarbnik:
Kulińska Konstancja
przewodniczący:
Łukasik Piotr
Klasa VI b – wych. mgr Krystian Strugała
Przewodnicząca: Rozalia Grzybek
Zastępca : Antoni Marcinkowski
skarbnik: Wiktoria Chyła
Klasa VI c – wych. Bojewska Bogumiła
skarbnik: Szklarek Julia
przewodnicząca:
Wilkowska Agnieszka
sekretarz:
Wielebski Antoni
z-ca przewodniczącej:
Brdys Jakub
Klasa VI d – wych. mgr Kozupa Hanna
Skarbnik: Porzucek Zuzanna
Przewodnicząca:
Kamza Marcelina
Z-ca przewodniczącej:
Jarecki Bartosz
Klasa VII a – wych. mgr Ewa Strugała
skarbnik: Musiałowski Maciej
przewodnicący: Smektała Filip
zastępca przew.: Frąckowiak Mikołaj
Klasa VII b – wych. Maria Matuszczak
przewodniczący: Szczuraszek Wiktor
skarbnik:
Swora Aleksandra
zastępca:
Dutkiewicz Amelia
Klasa VII c – wych. mgr Marek Krupiński
Z-ca przewodniczącego: Roszczak Antonina
Skarbnik: Żyto Laura
Przewodniczący klasy: Kaczyński Bartosz
Klasa VIII a – wych. mgr Grzegorz Kryg
Skarbnik: Pfloegel Zuzanna
Przewodniczący klasy: Furmaniak Brajan
Zastępca przewodniczącego: Szymański Kamil
Klasa VIII b – wych. mgr Anna Kołodziejska
Zastępca : Koźma Hubert
Skarbnik: Kurzawa Marcelina
Przewodniczacy: Walenczak Patryk
Klasa VIII c – wych. mgr Irma Zimmermann 
przewodnicząca: Kułaga Zofia
skarbnik: Pelikan Dominik
sekretarz: Paradysz Angelika