Noc Zawodów

Grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w  „Nocy zawodów” w Szkole Ponadpodstawowej nr 3 w Krotoszynie. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w różnych warsztatach zawodoznawczych na terenie szkoły. Dziewczęta bardzo chętnie uczestniczyły w warsztatach fryzjersko kosmetycznych. Miały możliwość poznania  różnych technik fryzjerskich oraz  sposób przeprowadzania prawidłowej pielęgnacji dłoni. Nasi uczniowie uczestniczyli również w pokazach kucharskich oraz cukierniczych. Chłopcy mogli skorzystać z symulatora jazdy a także uczestniczyć w warsztatach elektryczno- mechatronicznych oraz mechaniki pojazdowej. Największą atrakcja jak się okazało było losowanie wśród uczestników „Nocy Zawodów” cennych nagród. Naszym uczniom szczęście bardzo dopisało. Wylosowali bardzo dużo nagród. Główna nagroda- tablet również trafiła do naszej uczennicy.