Drzwi Otwarte w naszej szkole

 
W naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Wydarzenie rozpoczęło się od powitania gości przez Dyrekcję. Następnie Pan Dyrektor przedstawił ofertę edukacyjną szkoły, podkreślając jej atuty i możliwości rozwoju dla uczniów.
Każda z klas przygotowała atrakcje związane z inną bajką, dzięki czemu dzieci mogły nie tylko świetnie się bawić, ale także dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. W programie znalazły się eksperymenty naukowe, zajęcia plastyczne z kolorowaniem, programowanie oraz przedstawienie „Czerwony Kapturek”. Dzieci miały również okazję rozwiązywać łamigłówki, rozwijając swoją spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zainteresowani mogli także odwiedzić bibliotekę szkolną, gdzie pani bibliotekarka zapoznała ich z księgozbiorem i zachęcała do czytania.
W organizację Drzwi Otwartych, oprócz pań z edukacji wczesnoszkolnej, bardzo zaangażowali się także członkowie Wolontariatu Szkolnego, Samorządu Uczniowskiego oraz kółka kulinarnego wraz z Opiekunkami. Dzięki ich pracy na gości czekały pyszne ciasteczka i inne słodkie przysmaki.
Dyrekcja serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w promocję szkoły i przyczynili się do stworzenia ciepłej, przyjaznej atmosfery podczas tego wyjątkowego dnia.