WSPÓLNIE NIESIEMY POMOC – PODSUMOWANIE ZBIÓRKI CHARYTATYWNEJ DLA ZESPOŁU PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH.

🎄💝  💝🎄

Z radością informujemy, że szkolna zbiórka charytatywna zakończyła się sukcesem. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się zebrać artykuły szkolne oraz słodycze dla wychowanków Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Krośnicach i Wszewilkach.
W grudniu pedagog szkolny A.Snela-Miklas oraz nauczycielki świetlicy szkolnej M.Płonka, I.Hybsz przekazały dary bezpośrednio do placówki.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce, życzliwość i wsparcie naszej inicjatywy. ❤️❤️❤️

Tekst: A. Snela- Miklas