Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zdunach wystąpiła grupa taneczna „Gwiazdy”. Dziewczynki zaprezentowały pięć układów tanecznych, które spotkały się z ogromnym entuzjazmem publiczności i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Swoim występem wspaniale urozmaiciły program artystyczny wydarzenia, wnosząc wiele radości, energii i pozytywnych emocji.







