Złoto i srebro  w Mistrzostwach Południowej Wielkopolski żaków

W sobotę 30 marca we Wtórku rozegrany został turniej mistrzowski Okręgu Południowej Wielkopolski w kategorii żaków i żaczek czyli rocznika 2008 i młodsi. W zawodach mogło uczestniczyć 12 najlepszych dziewcząt i 16 chłopców wyłonionych po trzech turniejach eliminacyjnych, w tym trzech zawodników UKS IMPULS Zduny: Miłosz Kołodziejski, Łukasz Stach i Marcin Kokot. Zawody rozpoczęły gry indywidualne, a po następnie gry podwójne tzw.  deble i miksty. W grach indywidualnych  Miłosz po raz kolejny był bezkonkurencyjny i wywalczył złoty medal. Łukasz zajął miejsce 7, a Marcin  9. W grach podwójnych nasza para Kołodziejski –Stach zajęła miejsce drugie.

Najlepsi otrzymali z rąk organizatorów puchary, medale i dyplomy.Gratulujemy naszym najmłodszym tenisistom i życzymy sukcesów w kolejnym sezonie!