PODSUMOWANIE REALIZACJI INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ „ZAGLĄDAMY W GŁĄB SIEBIE – BIBLIOTERAPIA”
W roku szkolnym 2025/2026 nauczyciel bibliotekarz Alina Szczuraszek i pedagog szkolny Agnieszka Snela-Miklas realizowały w klasach drugich innowację pedagogiczną pt. „Zaglądamy w głąb siebie – biblioterapia”, co umożliwiło połączenie […]
czytaj dalej