Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020r. odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego 2019/20. Wszystko przebiegło zgodnie z wytycznymi związanymi z pandemią . O godzinie 9-tej na dużej sali gimnastycznej zebrali się Uczniowie klas VIII i spotkali się z Dyrekcją oraz Wychowawcami. Wręczono Uczniom statuetki, świadectwa z paskiem oraz liczne nagrody za wyniki w nauce i zachowaniu, za pracę na rzecz klasy i szkoły, za pracę w Spółdzielni Uczniowskiej, za działalność w ZHP, za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach, za osiągnięcia sportowe i wiele innych. Ponieważ nie mogliśmy tym roku zaprosić Rodziców, na ręce Młodzieży zostały przekazane listy gratulacyjne oraz podziękowania dla Rodziców za pracę na rzecz szkoły. Uroczystość nie miała takiego rozmachu jak w poprzednich latach, ale staraliśmy się, aby miała ona jak najbardziej podniosły i istotny charakter. Na zakończenie Pan Dyrektor pożegnał odchodzącego na emeryturę Pana Franciszka Aleksandrzaka, długoletniego pracownika naszej szkoły, a młodzież zaśpiewała mu piękne Sto lat Liczymy na to, że dzisiejsza uroczystość na długo zapadnie w pamięci absolwentów rocznik 2019/20