Mistrzostwa Południowej Wlkp. juniorów i juniorek w tenisie stołowym

Mistrzostwa Południowej Wlkp. juniorów i juniorek w tenisie stołowym.

Trzy złote medale, dwa srebrne srebra i  brąz to dorobek Zdunowskich tenisistów stołowych na zawodach  najstarszej młodzieżowej kategorii wiekowej (rocznik 2000 i młodsi) rozegranych 28 kwietnia w Zdunach.. Mistrzostwa zorganizowane zostały na sali Szkoły Podstawowej w Zdunach przez OZTS i UKS Impuls Zduny. W finale wystartowało 21 zawodników i zawodniczek.. Spotkanie prowadzili Eugeniusz Koczorowski i Alina Wilk.

Zawody rozpoczęły się od gier indywidualnych. Wiktor Malec pokonał wszystkich rywali i zwyciężył w juniorach, a jego kolega klubowy Krzysztof Matela był drugi. Kasia Swora  zajęła trzecie miejsce wśród juniorek.  Nasi zawodnicy okazali się doskonali w grach zespołowych i aż 4 razy stawali na podium. W grach podwójnych złoto wywalczyli Wiktor z Krzysztofem, a Kasia z Weroniką srebro. W grach mieszanych  para Wiktor  i Kasia była najlepsza i wywalczyła złoto, a srebro Weronika z Krzysztofem. Rekordzista zawodów  Wiktor Malec wywalczył aż trzy złote medale. Gratulujemy!

Najlepsi otrzymali z rąk organizatorów medale za miejsca 1-3, dyplomy za miejsca 1-8 w grach indywidualnych i 1-4 w grach podwójnych  ufundowane przez OZTS Południowej Wlkp., okazałe puchary sponsorowane przez Starostwo Powiatowe Krotoszyn oraz upominki z Banku Spółdzielczego.