Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego Szkół Podstawowych w Warcabach

W dniu 10.03.2022 w Smolicach zostały  rozegrane Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców w Warcabach. Zawody zostały rozegrane systemem 9 rund w dwóch kategoriach wiekowych. W ramach Igrzysk Dzieci

(kl VI i młodsi) naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Czternastek, Magdalena Mizera  oraz Grzegorzewski Wojciech i  Cezary Spruta. W końcowej klasyfikacji turnieju Wojtek zajął 11 miejsce, Magda 12 miejsce, Oliwia i Cezary 15 miejsce. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej czyli klas VII-VIII szkołę reprezentowała Anna Mizera, która zdobyła 14 miejsce. Należy podkreślić, że dla uczniów klas młodszych były to pierwsze zawody w warcabach.

Całej drużynie serdecznie gratulujemy bardzo dobrej  postawy i życzymy dalszych sukcesów w następnych turniejach .