Dwa medale zdunowskich tenisistów w Mistrzostwach Południowej Wielkopolski.

22 kwietnia w Grabowie nad Prosną odbyły się Mistrzostwa Południowej Wielkopolski żaczek i żaków w tenisie stołowym. Prawo gry mieli zawodnicy i zawodniczki urodzeni w latach 2008 i młodsi wyłonieni w trzech turniejach klasyfikacyjnych. W turnieju ogółem udział wzięło 28 zawodników i zawodniczek w tym 5 przedstawicieli UKS IMPULS Zduny. W finale rozegrane zostały gry indywidualne a potem podwójne. Mimo młodego wieku zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom a rozgrywki dostarczyły wielu emocji. Zdunowiacy wypadli bardzo dobrze i przy silnej konkurencji wywalczyli w grach podwójnych dwa brązowe medale – w mikstach Anna Błażejczyk i Hubert Murawski i w deblach żaczek Alicja Ogiela Błażejczyk z Marceliną Król. Indywidualnie najlepiej wypadła Ania i zajęła 4 miejsce w żaczkach, Marcelina 7, a Alicja 9. W żakach Hubert był 7 a Piotrek Krawczyk 13. Ponadto 5 miejsca zajęli Piotrek z Hubertem  w deblu żaków i Piotrek z Marceliną w mikście.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.