Festyn szkolny :-)

W miniony weekend nasza szkoła zamieniła się w prawdziwe centrum nauki i zabawy! Podczas Festiwalu Nauki czekało na nas mnóstwo atrakcji, które przyciągnęły zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Nasi utalentowani uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w różnych występach artystycznych. Były to niesamowite tańce, wzruszające recytacje wierszy oraz wspaniałe piosenki, które poruszyły serca wszystkich zgromadzonych.

Nie zabrakło również eksperymentów chemicznych, które zachwyciły małych i dużych naukowców. Wszyscy mogliśmy zobaczyć fascynujące reakcje chemiczne, które ukazały magię nauki w praktyce.

Dla miłośników technologii przygotowaliśmy zajęcia z programowania, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił w tworzeniu własnych projektów. Komputery, roboty i wiele innych nowinek technicznych wzbudziło ogromne zainteresowanie.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć pysznego jedzenia! Na naszych stoiskach można było skosztować wyśmienitych ciast, soczystych potraw z grilla, aromatycznej grochówki oraz pysznych kebabów. Dla najmłodszych przygotowaliśmy także dmuchańce, które zapewniły mnóstwo radości i świetnej zabawy.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Na jej uczestników czekały nie małe atrakcje. W tym miejscu z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Dziękujemy wszystkim za  przybycie i wspólne świętowanie ! Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili i zdobyli nowe, cenne doświadczenia.