Wspaniały sukces lekkoatletów.

W  dniu 26.09.2024 w Kaliszu odbył się Finał Rejonu Festiwalu Sztafet.  Naszą szkołę reprezentowały

4 sztafety w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii Igrzysk Dzieci sztafeta dziewcząt 4×100 zdobyła

3 miejsce a chłopcy w sztafecie szwedzkiej wywalczyli 7 miejsce. W kategorii Igrzysk Młodzieży  w sztafetach olimpijskich nasze zespoły spisały świetnie. Dziewczęta zdobyły 1 miejsce, a chłopcy wywalczyli 2 miejsce i obydwie sztafety awansowały do finału wojewódzkiego w Poznaniu.  W sztafecie dziewcząt znakomitym biegiem na 800m popisała się Zuzanna Kubicka, która wyprowadziła zespół na pierwsze miejsce.

IGRZYSKA DZIECI(kl.5 i 6)

Sztafeta 4x100m dz.                                                                         3 miejsce 1:03,48

Boguszyńska Magdalena

Ostrowska Oliwia

Król Marcelina

Rabczewska Lena

Błażejczyk Anna          rez.

Sztafeta szwedzka chł. (100-200-300-400m)

Murawski Hubert                                                                                   7 miejsce  2:56,50

Stefański Kacper

Stefański Oskar

Grzegorzewski Wojciech

Stachowiak Nikodem rez.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY

Sztafeta Olimpijska dz. (kl. 7 i 8)  (100-200-400-800m)                  1 miejsce  4:39,02

(awans do finału wojewódzkiego)

Stefańska Milena

Fornal Lidia

Streubel Marta

Kubicka Zuzanna

Sztafeta Olimpijska chł.                 (100-200-400-800m)                  2 miejsce 4:17,47

100    Nowak Wojciech

200    Maj Jakub

400    Dziedzina Marek

800    Maciaszek Ksawery

Skwiercz Gabriel  rez.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej postawy i osiągniętych wyników,  życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

Opracował: Włodzimierz Malec