Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców w Warcabach.

W dniu 8.02.2018 w Smolicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców w Warcabach.  Zawody zostały rozegrane systemem

8 rund. Pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Włodzimierza Malca naszą szkołę reprezentowali: Swora Aleksandra, Kułaga Lucjan, Grobelny Łukasz, Snela Piotr. W turnieju wzięło udział łącznie 50 zawodników.( 24 dziewczynki i 26 chłopców). W ogólnej klasyfikacji najlepiej spisał się Snela Piotr, który wywalczył 6 miejsce, Grobelny Łukasz zajął 7 miejsce natomiast  Kułaga Lucjan 9 miejsce, a Swora Aleksandra uplasowała się na 30 miejscu.

W kategorii chłopców uczniowie naszej szkoły uplasowali się na czołowych miejscach

Snela Piotr zdobył 4 miejsce i uzyskał awans do finału wojewódzkiego w Poznaniu.

Grobelny Łukasz zajął 5 miejsce, a Kułaga Lucjan 7 miejsce. W kategorii dziewcząt Swora Aleksandra zajęła 13 miejscu.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy bardzo dobrej  postawy, a Piotrowi życzymy dobrego wyniku w Poznaniu.