Srebro i brąz w Mistrzostwach Południowej Wielkopolski

W sobotę 17 marca w Ostrowie Wielkopolskim rozegrany został turniej mistrzowski Okręgu Południowej Wielkopolski w kategorii kadetów i kadetek.. Wzięła w nim udział trójka zawodników UKS IMPULS Zduny: kadetka Olga Zydorczyk i dwójka jeszcze młodzików Miłosz Kozłowski i Mikołaj Zydorczyk. W grach indywidualnych  Olga zajęła miejsce 5, a jej młodsi koledzy Miłosz 9-12, Mikolaj 13-15. Dużo lepiej poszło im w grach podwójnych. Miłosz z Mikołajem ulegli tylko drużynie  Tajfuna Ostrów i zdobyli srebro. Olga wywalczyła brązowy medal w deblu dziewcząt wraz z koleżanką z Gizałek i czwarte miejsce w mikstach z Miłoszem. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni z  medalami i  dyplomami a Olga dodatkowo z talonem na sprzęt tenisowy.

Już następnego dnia w III Grand Prix Wielkopolski w Poznaniu wystartowali wystartowali żacy: Kasia Roszczak i Miłosz Kołodziejski. Miłosz wygrał gładko dwa pierwsze mecze, niestety w kolejnych musiał uznać wyższość przeciwników i ostatecznie zajął pozycję 11-12. Kasia tym razem dalsze miejsce.