Tenisowe Mistrzostwa w Kobylinie

11 stycznia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kobylina im Andrzeja Lesińskiego w tenisie stołowym. Zawody rozegrane zostały  na 7 stołach, w 6 kategoriach wiekowych.  W bardzo licznej grupie startujących zawodników wystąpiła czwórka tenisistów UKS Impuls Zduny.  W najmłodszej kategorii chłopców najlepszy okazał się nasz zawodnik Miłosz Kołodziejski, a jego młodszy o rok kolega Łukasz Stach był 9. Kasia Roszczak walcząca tym razem w grupie starszych koleżanek zajęła 4 lokatę. Wiktor Malec startujący w kategorii open  w bardzo mocnej grupie zawodników z licencja PZTS zajął 9 miejsce. Organizatorzy  zapewnili miłą atmosferę i sprawny przebieg zawodów, a dzięki sponsorom przygotowali puchary dla najlepszej trójki w każdej kategorii, nagrody i upominki dla wszystkich uczestników turnieju.