Poloneza czas zacząć………..

Zgodnie z tradycją przejętą od gimnazjalistów i w tym roku 24 stycznia uczniowie klas VIII, przyszli absolwenci zorganizowali bal – komers. Wbrew matce Naturze, która poskąpiła nam białego puchu ich bal pod nazwą

Bal zimowy 2020” przyjął właśnie taką scenerię.

Powitania zaproszonych gości oraz koleżanek i kolegów z klas VIII dokonała przewodnicząca samorządu uczniowskiego Ola Bienia. W swoim wystąpieniu wspominała wspólne sukcesy i porażki dziękując Nauczycielom i Rodzicom za ich troskę, wyrozumiałość i pomoc.

W dalszej części zabrał głos Pan Dyrektor Andrzej Hejdysz. Życzył przyszłym absolwentom wytrwałości, dobrych wyborów na przyszłość i oczywiście wspaniałej zabawy. Na ręce Rodziców złożył podziękowania za zaangażowanie i pomoc swoim pociechom.

Eleganckie dziewczyny, wytworni chłopcy tradycyjnym polonezem rozpoczęli uroczystość. W drugiej odsłonie zaprezentowali „belgijkę” równie popularny wśród młodych taniec.

Wzbudzali nasze uznanie, to zupełnie inna młodzież. Jeszcze wspólne zdjęcia i można rozpocząć bal.

Rodzice przygotowali młodzieży miłą niespodziankę w formie „foto-budki”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zabawa była przednia, wszyscy świetnie się bawili, mieli również okazję poznać się w niecodziennych okolicznościach. Chyba było dobrze, skoro pytali czy mogą to powtórzyć na koniec roku szkolnego.