Kolejne sukcesy naszych młodych lekkoatletów.

W dniu 28.05.2024 w Sulmierzycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców klas czwartych i młodszych.

Murawski Hubert

Każdy zawodnik rywalizował w trzech konkurencjach: w biegu na 60m, w skoku w dal i w rzucie piłeczką palantową. Nasze reprezentacje spisały się bardzo dobrze, zarówno dziewczęta i chłopcy wywalczyli 2 miejsce awansując do zawodów rejonowych w Kaliszu. W kategorii dziewcząt najlepiej spisała się Lena Rabczewska, która zdobyła srebrny medal w skoku w dal, natomiast w kategorii chłopców Hubert Murawski również wywalczył 2 miejsce w skoku w dal. Należy podkreślić, że w drużynie chłopców bardzo dobrze spisali się uczniowie klasy 3b Stachowiak Filip i Sułkowski Mateusz.

W zawodach rejonowych w Kaliszu dziewczęta zdobyły 5 miejsce natomiast chłopcy zajęli 7 miejsce.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w przyszłorocznych zawodach zawodach.